Wiecie co, jak czytam,ze za 25tys nie wyrwie sie nawet 99' to az mam ochote komus przywalic
Znam kilka osob,ktore smigaja teciami i daly za nie od 18-do 23tys zl. Znajoma za swoja dala wlasnie 18tys (99'), mucha nie siada, system BOSE itp byc moze to byla okazja, ale zero wkladu wlasnego ( wiadomo,to co nalezy samemu dla wlasnego lepszego puczucia wymienic, to wymienila) , buja sie nim juz troche czasu.
Inny znajomy kupil za 22tys, jeszcze inny tez lekko powyzej 20tys... ogolem musze dodac,ze jakas moda na tetetki bo u mnie w miescie juz sa kolejne 4
Takze nie piszcie takich pierdol, bo jak sie chce i jak sie poswieci troche czasu to czlowiek znajdzie DOBRA SZTUKE za 20 kola z hakiem. NORMALNIE WYSIADAM jak czytam,ze za taka cene to albo po strzale, albo walek itp...od tego sa mierniki lakieru,doswiadczony mechanik itp sama przeznaczam na auto 30tys ale jesli uda mi sie kupic taniej to bedzie super- reszte przeznacze na waciki

Sorry, ale mnie to irytuje.

Co do rocznika powyzej 2001 to jednak trzeba wylozyc sporo wiecej, to tak a propo watku.