a od kiedy to conti to jakies super opony? nie zebym sie czepiał ale sądze, że każde inne lato by tak wyrobiło a prawdziwe opony zaczynają się od potenzy ....
Co do sytuacji.... oj skuterki, motorki, miałem podobnych historii parę. Jednak tu kłania się wymuszenie z jego strony więc tak czy siak w sumie facet jest sobie winny. Jednak zdarzyło mi się, że to pieszy... tak pieszy.. nagle włazi na drogę... kompletnie nie patrząc co z lewej co z prawej.... to straszne... ze dziś jedziesz ukochanym autem a jutro siedzisz w celi przez jakiegos idiotę lub własną drobną nie uwagę. Co gordze na drogach dwupasmowych są czasem przejścia dla pieszych bez swiateł.
Często spotkałem sie z sytuacją, w ktorej jadąc prawym pasem (a były dwa) zauważyłem piszego na przejściu.. więc się grzecznie do 0 wyhamowałem. Pan/ Pani sobie idzie bo ja puszczam.. a tu jakiś debil jadący lewym nie wie o co chodzi i leci z 100km/h i udaje mu się przejechać, fuksem nie zabijając piszej/go. Miałem kilka takich sytuacji i teraz jestem cham i nie puszczam pieszych dla ich dobra.
No może nie na temat pisałem ale... wiecie jak to jest o tej godzinie po kilki piwkach... mogłbym streścic jeszcze kilka książek..