no te Dare LM są na allegro nówki za 1800zł w 19 cali więc wcale mnie to nie dziwi...moje to w sumie zupełnie inna bajka więc jak na razie jestem bardzo zadowolony, dużym minusem ich jest to że są to 19tki (ale też i dużym plusem dla wyglądu) i kręcą się zdecydowanie wolniej niż małe brzydkie 16tki
powiem tak, teraz jak bym miał jeszcze raz kupowac to głównie bym się kierował wagą felg(wtedy też się kierowałem i kupiłem lżejsze od fabrycznych 17tek o 2kg pomimo że rozmiar to 19) ale wiem że można było by jeszcze niżej zejśc ;/
18tka to pośrednik pomiędzy dobrą wagą bo są sporo lżejsze a jeszcze nie są zamałe chociaż z rantem będą wyglądały na mniejsze, jak zobaczylem Michała 19 to myślałem że to 20 bo taka wielka a ja mam przecież to samo...
dotz Mugello na fotkach bardzo mi się podobały i takie ojcu doradziłem lecz w 16 calach nie robi to na mnie żadnego wrażenia więc nie wiem czy w 18 będzie zupełnie innaczej, ale myślę że tak więc jeśli faktycznie ważą 8 kg to będzie to dobry wybór, podróbek bbs le mans jest masa i są pewnie takie jak te wyżej więc odradzam no chyba że kupisz coś lepszego
ja jak swoich szukałem to brałem pod uwagę Rial daytona ( nasz kolega takie ma ) oz Futura i generalnie jakieś z parapetami i skręcane:P ale tylko lepszych marek no i oczywiście używane lecz w idealnym stanie bo za nówki dobrej firmy to ceny zaczynają się od 6-7tys(mowa o skręcanych) ale na allegro jest troszkę fajnych felg tylko niestety głównie w rozstawie 5x112

---------- Post dodany o 13:22 ---------- Poprzedni post z 12:35 ----------

to co znalazłem na szybkiego:
Ładne Felgi 18" RIAL + opony letnie (1617653656) - Aukcje internetowe Allegro
OZ RACING SUPERLEGGERA III częściowe BMW BBS RS RC (1607870740) - Aukcje internetowe Allegro bez dystansu się nie obejdzie ale wygląd...ach...
BBS LM 18''(NIE RC,RS,RM,FUTURA,HARTGE) (1613958090) - Aukcje internetowe Allegro
tych felg chyba nie trzeba przedstawiac i jak by się okazało że ich szerokośc to 8 cali to chyba bym je kupił hehehe a może innaczej ( po sprawdzeniu różnicy wagi jak była by duża różnica) to na pewno bym się zamieniał:P a swoje bym pewnie chciał sprzedac ale te koła to 9 cali przód i 11 tył z et 15 i 25 więc auto zrobiła by się totalna formuła heheh bo jak je zobaczyłem to od razu zadzwoniłem się zapytac co i jak ale niestety, a może i stety to kupe kasy by poszło;/
Skręcane felgi RH ZW3 8x18 KOMPLET DYSTANSY OPONY (1609065969) - Aukcje internetowe Allegro też dobra marka tylko te mają zamały parapet:P
FELGI BBS 18 CALI BMW KOMPLET (1607226103) - Aukcje internetowe Allegro tutaj są te darle chyba i już widzę że nawet mają inne kształty niż bbs lemans i te moje;/ oczywiście takich nie kupuj:P
SUPER BBS 18 CALI ŁADNY WZÓR SAM ZOBACZ ! (1596637286) - Aukcje internetowe Allegro te po wypieszczeniu bedą ładne lecz należała by się im renowacja
a jeśli chcesz nowe dobre koła to kup te:
Felgi BBS CH 18" AUDI SEAT VW SKODA MERCEDES (1575882394) - Aukcje internetowe Allegro
cena jest w miarę przystępna jak na nowe felgi takiej półki....
albo takie używki:
Felgi BBS CH 18" 5x112 AUDI VW (1603222113) - Aukcje internetowe Allegro
ja bym je brał bo cena jest kozak:P
ogólnie to poszperaj na allegro...ja bardzo długo oglądałem koła i przyznam się że zanim kupiłem auto to już oglądałem dlatego wiedziałem co chce kupic:P
ale tak teraz mi szkoda że te oryginały BBS LM są takie szerokie(( pewnie bym zrobił zamianę ale cóż....