Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Wątek: Ręczna polerka TT.

  1. #16

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Jak rysa tylko w lakierze, nie dostała się do farby to lekko zniweluje. Ja miałem po kupnie TT rysy takie białe na słupku koło szyby. Po 3 myciach i woskowaniach rysy znikły. Jak nałożysz dużo wosku to będzie on ściekać. Weź 2 ścierki z microfiber. Pierwszą zetrzyj nadmiar, a drugą wypoleruj powierzchnie ale nie naciskaj mocno. Ja szczoteczką do zębów + Ice wax wyczyściłem przedni grill w TT. Efekt super.

    Zrób fotke tych rys.

  2. #17
    Awatar xscorpiox
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    Cholerzyn / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    244
    Cytat Zamieszczone przez IceMan09 Zobacz posta

    - do tego wosk super szybki i super w nakładaniu jest TURTLE ICE WAX nie ma żadnych smug. Dobry nawet to plastiku i uszczelek. Bardzo wydajny.
    Ja tego wosku używam od pewnego czasu, od samego początku kiedy posiadam TT i powiem że żaden nie był porównywalny do tego. Niektóre dawały naprawdę super efekty ale były drogie i bardzo pracochłonne.

    TURTLE ICE WAX polecał mi znajomy lakiernik ale jakoś nie mogłem się niego zdecydować, dopiero w sklepie jak nie było tego co chciałem, pewna sprzedawczyni (hehe) potrafiła mnie właśnie na ten wosk namówić i chyba go nie zmienię...bardzo wydajny, super efekt i rewelacyjna cena.

    nic dodać nic ująć.

  3. #18
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez IceMan09 Zobacz posta
    lakier jest inny u mnie jak pupa 16 latki .
    pozostaje wierzyc na slowo

  4. #19

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez IceMan09 Zobacz posta
    Jak rysa tylko w lakierze, nie dostała się do farby to lekko zniweluje. Ja miałem po kupnie TT rysy takie białe na słupku koło szyby. Po 3 myciach i woskowaniach rysy znikły. Jak nałożysz dużo wosku to będzie on ściekać. Weź 2 ścierki z microfiber. Pierwszą zetrzyj nadmiar, a drugą wypoleruj powierzchnie ale nie naciskaj mocno. Ja szczoteczką do zębów + Ice wax wyczyściłem przedni grill w TT. Efekt super.

    Zrób fotke tych rys.
    Jakbyś mógł tak to szczegółowo bardziej opisać jeszcze, bo jestem zielony w tych sprawach. Mam na myśli to, co najpierw robić najlepiej, jak i w jaki sposób Jeszcze jakbyś mi podrzucił jakiś link do tych ścierek z microfiber, bo nie spotkałem się dotychczas z takimi :P
    A szczoteczką do zębów co polecasz czyścić?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •