ZUCZEK - z jedną z tych przyjemności to bym polemizowała ale niech Ci będzie zawrzyjmy kompromis, przynajmniej na razie, dopóki technicznie się bardziej nie obstukam w temacie hahaha :P:P:P
xscorpiox - jeszcze raz dzięki, w ogóle to jestem zaskoczona tak miłym przyjęciem na forum, na początku zastanawiałam się czy nie zalogować się jako facet, bo pewnie z BABĄ nikt nie będzie chciał rozmawiać, jakiś czas temu brałam dość poważnie pod uwagę kupno Mazdy RX8 i tamtejsze „mózgi” miały niechęć do dyskusji z płcią przeciwną, no bo cóż taki laik i do tego jeszcze kobieta może wnieść do zażartego spinania się o kucyki:P:P, a czy tylko o to w tym wszystkim chodzi, żałuję, że nie mam koleżanek o podobnych zainteresowaniach, zasiliła bym forum :P:P
Pawel-2005 – mądrzyć to się każdy potrafi ale ten przypadek pozostawię bez komentarza, nie ukrywam, że prędzej czy później mogę potrzebować pomocy i łopatologicznego przełożenia problemu na język blondynki, może nie jest tak źle, jak w przypadku tych dwóch, które holowały samochód i obydwie siedziały w tym pierwszym ale łatwo tez może nie być:P:P, jak najbardziej na Bemowo się piszę, później dopełnię formalności związanych z wpisem na listę, pozdr i miłego dnia