panowie. mam problem taki jak w temacie. i to od długiego czasu.Mowilem sobie posypie sie bedzie wiadomo co wymieniać. a tu juz rok nic sie nie posypało ale strasznie denerwuje. Tak samo jak w temacie. czyli przy ruszaniu trzesie tak szura autem z tyłu do tego wydaje nie miły dźwięk słyszalny bardzo wewnątrz. Wymieniałem filtr i olej w haldex no i 2x w tylny dyfer - nie pomogło. Nawet jak na prostym odcinku mocno przyspieszam czuje jakby lekkie szarpanie tylniego napedu jakby działal mocniej pozniej sie rozlaczał i znów szarpniecie. Dodam też se na skręconych kołach przy wciśniętym sprzęgle też występuje ten dźwięk. Wg postów postaram się szybko sprawdzić wszystkie gumy (chociaż były wymieniane-no albo ktos mnie w ch... zrobil na warsztacie). Jeśli nie gumy to jakies inne sugestie ? Może padł mi haldex ?

---------- Post dodany o 18:45 ---------- Poprzedni post z 18:41 ----------

Mam problem tez z czujnikiem G200 chyba trzeba go zregenerować czy ma wpływ na moje objawy ? Zawsze jeżdżę z wyłączonym ESP. jak G200 zacznie działac a są takie dni, to esp działa ale i tak jeżdżę na wyłączonym