Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
Różne samochody, mające różnych właścicieli, którzy używali aut w różny sposób, mogą mieć przy tym samym roczniku znacznie różniące się przebiegi. Każdy przebieg jest do przyjęcia, zwrócić należy uwagę na wyeksploatowanie elementów, zwłaszcza wnętrza. Jeżeli auto ma wg właściciela przebieg 150000km, a skóra na gałce zmiany biegów jest przetarta do plastiku, kierownica wyślizgana błyszczy się jakby ktoś ją polerował i fotele mają poprzecierane dziury to wiadomo że coś jest nie tak. Poza tym warto sprawdzić dokumentację auta, zdarzają się takie komedie że ktoś daje Ci do wglądu książkę serwisową z kraju pochodzenia auta, w której przy ostatnim wpisie przebieg jest większy niż aktualny Z tego co wiem to istnieje też możliwość sprawdzenia przebiegu auta w serwisie autoryzowanym po nr VIN. Powodzenia w poszukiwaniu!
Dokładnie dla mnie najmilsze jest to, że już kilka razy różni ludzie się dziwili, że to jest samochód z 2000 roku przeważnie reakcja: co?! o_O ja myślałem / am, że to z 2008 Pomijam fakt, że jestem masakrycznie pedantyczny jeśli chodzi o auto i czyszczenie