Arttur, mam tu takiego polaka pod nosem bo do serwisu audi 50 km a oni nie są o wiele lepsi ostatnio jak u nich byłem to wymienili mi sprężynę!!!!(k-rwa jedną!!!) zamawiali cześci z niemiec musiałem czekać a i oczywiście zapomnieli ustawić zbierznośc potem jak się okazało to jest mała różnica w wysokości między jedną a 2-ą stroną auta i teraz mnie minimalnie ściąga w lewo (zaznaczam ze przed wymianą tego nie było) częsci niby orginalne ale widocznie zmęczenie tej 2-iej powoduje zmiane wysokości narazie tak będę jęździł a jak uzbieram kasę na ten cel to wymięnię całe zawieszenie. S-rwysyny rozbierali to 2 razy i żeden z nich nie zorientował się że jeden z amorów lekko stuka (ja myślałem że to pęknięta spręrzyna ale nie) i gadka była taka ze teraz waga samochodu zmieniła swoją stronę i k-rwa ............... najlepszy tekst goscia z serwisu "to do mnie zadzwoń po lanczu to ci powiem ile za ten nowy amortyzator" oczywiście chciał rozbierać to samo 3 raz a godziny lecą (70 euro na godzinę) poco zrobić coś raz a dobże jak można z jedną robotę skasować potrójnie a i oczywiści zapaliła mi się kontrolka "sprawdz silnik " i myśliż ze powiedzieli o co chodzi gosci chciał mnie poćieszyć i mówił ze to ok 3000 euro a zobaczymy bo to może być jakaś pierdoła dla tego jak coś to będę męczył mojego rodaka który jest za rogiem i jak co to go moćniej przyduszę i będzie to poprawiał do skutku

[ Dodano: Wto Paź 09, 2007 11:02 pm ]
w koncu znaleźliśmy węże i inne błędy to była lipa bo po wymianie przepływki wszystkie błędy znikneły jak by reką odioł dzieki za podpowiedzi

[ Dodano: Wto Paź 09, 2007 11:04 pm ]
dodam ze po ponownym podłączeniu do kompa (pzed wymianą przeplywki) pokazało jeszcze kilkaa błędów