ja ogólnie jestem sceptyczny do udawania szybszych aut i nie zdecydowałbym się na taki kit ale powiem szczerze że wklejaliście dużo takich i wszystkie dla mnie były nie udane, ten na tej szarej TT mi się podoba pomimo że jest za ostry auto udaje mega statek 500+ km a wiemy że tak nie jest, felgi są fajne ale 20 cali też dodaje temu uroku, to przemyślana fotka jedna i druga wybrana pewnie z wielu dlatego jest ładnie, na filmiku z pomarańczem jest już według mnie gorzej bo już kolor nie pasuje i zalatuje to "tuningiem" a nie tuningiem a podejrzewam że jak by przyszły elementy do pomalowania to już w ogóle czar by prysł..jak w poprzednim boody kicie...więc ogólnie 2 pierwsze fotki ładnie ale na to że są ładne wpłyneło wiele rzeczy poprawek fajne koła itp a na żywo w innym kolorze pewnie było by tak po prostu ooo bez szału lecz ja bym się na takie coś nie zdecydował bo zamiast "upiększać" auto wolałbym poprawić je mechanicznie..żeby zaskoczyć np kierowce prosiaczka którego seryjna TT z napisem 1.6 obleciała, w dodatku dodam że jakoś strasznie mnie kręci objezdzanie takich "tuningów" jedzie auto obklejone spoilery itp a pod maską 1.6 albo 1.4 i wtedy lubie kogoś takiego powkurzać bo on myśli że ma tuningowane auto a tak na prawdę to jest jak jest że nawet niema czym jechać
a jaka jest cena tego booody kitu? pewnie konkretna:P