Witajcie..

niestety zaczne od smutnej informacji.. nie posiadam jeszcze tt. A teraz przejde do dobrej.. 3 tygodnie dzieli mnie od kupna tego pieknego samochodu

od lat jezdze autami marki audi a zaczelo sie od audi b3 1.8 potem bylo b4 2.3 w sedanie, potem a4 1.9 tdi a teraz wlasnie sprzedalem audi a6 c5 1.9 tdi...

od roku jestem napalony na audi tt.. mieszkam w anglii gdzie zarobki pozwalaja mi na normalne urzytkowanie auta w benzynie ktore by nie spalalo wiecej niz 16 litrow na 100 km wiec tt napewno by sie miescilo w 16.. pozatym mieszkam pod maidston i do pracy dojezdzam jakies 15 km.. wiec spalaniem sie nie przejmuje.

chce kupic auto z kierownica po lewej stronie i ubezpieczyc je w pl, tutejsze ubezpieczenie kostowalo mnie na audi a6 1.9 tdi 2000 funtow rocznie.. czyli niecale 10000 zl.

Prosil bym o nie linczowanie mnie za to ze nie mam jeszcze mojej wymazonej tt ale bede mial i nikt mie od tego nie odwiedzie .. nawet zona hehehheh

na auto odlozylem 22000 wiem ze kazdy z tego clubu ma autka o wartosci do 30000 jezeli chodzi o model 8 n ale niestety mam inne ogromne wydatki i musze cos znalezc z pocztakow lat produkcji.. najwyzej potem doinwestuje autko.

to by bylo na tyle:0
POZDR. Michal.