Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Wątek: Problem!!!!!

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #25

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    słuchajcie, wszyscy już pitolicie (wiem że każdy chce jakoś pomóc).
    jestem z 3miasta, dziewczynie podałem namiar na mechanika na Witominie w Gdyni.
    niech jedzie i sprawdzi, dodatkowo zalecam sprawdzenie przewodów na "przebicie" - tak jak wcześniej pisałem, jak gość będzie miał czas to przemierzy przewody i będzie dobrze.
    mieszacie z tymi waszymi domysłami... wszyscy mechanicy, każdy się zna i pitoli jak pobity (logi nie logi, srogi... i prawdę powiedziawszy łeb puchnie od tych bzdur, po h... jej to tłumaczycie jak sie na tym nie zna? sama sobie coś z tymi logami, kanałami poradzi? ehhhhh...).
    p.s
    nie odłączaj przepływomierza, czasu niestety nie mam żeby z Toba pojechać bo obecnie mnie w Gdyni nie ma, ale spróbuj i podjedź do goscia - ja u niego kilkakrotnie byłem ze swoja (też ma audi - kombi z podobnym co nasze silniki
    p.s2
    do tego jacyś tacy oczadziali jesteście, na poprzedniej stronie podałem namiar a teraz piszecie (Paweł2005): "...jak ktoś jest z 3miasta niech pomoże..."
    wątek by się dawno zakończył gdybyście czytali ze zrozumieniem co sie pisze a nie sie mądrzyli jeden przed drugim jak dzieciaki w wieku 20tu lat.
    spowazniejcie trochę, chyba macie juz koło 30tki? czy dalej jesteście dzieciakami?
    p.s3
    wiem że jest zima, ale...
    haaaaallllooooooooooo, haaaaallllooooooooooo... obuuuuuuuudźcieeeeee sięęęęęę!!!!! i przestańcie fantazjować.
    Ostatnio edytowane przez alek ; 04-02-2011 o 13:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •