Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Wątek: hamownia 4x4 vs Quattro

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    no wlasnie u mnie z "czuciem" to tak srednio, ja jestem tylko mistrzem w panikowaniu, ze cos jest nie tak, dlatego lubie jak mnie jakies suche dane przekonuja ze jest ok
    takze dzieki ci Panie za VAG w naszych autach...
    ale jak czytam ze haldex moze byc niesprawny, a bledow nie pokazywac to czuje sie teraz niepewnie... :/
    problem mam w glowie taki, bo jak zmienialem przeplywke na nowa i wsiadl znajomy sprawdzic jak to jedzie i ruszal z miejsca to byl pisk opon i sie dziwil ze quattro a opony piszcza...
    i tak teraz dumam i dumam jak to moge obadac, bo kopac piachu/zwiru nie chce bo mi auta szkoda, trawy to zajechania nie mam nigdzie,
    a jak wyjechalem raz jeden jedyny na lod z garazu i pytalem brata czy daje na 4 kola ze startu to wg niego jak deptam ostro w podloge na 1ce to kreca sie tylko z przodu,
    a jak mu zapne od razu ze startu w miejscu z 1 na 2ke zamiast trzymac go na 1ce w miejscu to niby zapina 4 kola (wszystkie sie kreca ostro) - dodam, ze jestem na letnich laczkach
    eh nie wiem, moze wezme jakis video sprzet i to nagram od zewnatrz jak bedzie chwila czasu, bo moja Pani nie lubi ostro ruszac naszym TT, wiec siedze przy takim tescie w srodku jako kierowca i nie widze co sie dzieje z kolami :/
    z tamtej proby tylko pamietam, ze jak dalem bez esp mocny start z 1ki i czekalem z 2ka, az ruszy do przodu na tym lodzie to sie nie doczekalem... stalem w miejscu - mowie o agresywnym starcie na letnich laczkach na lodzie,
    a jak zaraz z1ki dalem na2ke mimo ze auto krecilo sie w miejscu to jak zapialem 2ke i dalem ostry gaz to wyrwalem do przodu z 4 kol
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 22-01-2011 o 23:24

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 01-10-2011, 08:02
  2. Hamownia we Wrocławiu
    Przez jimmy7 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 07:48
  3. hamownia... co dalej ?
    Przez xylo w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 29-08-2008, 14:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •