wowo odnośnie tego wykresu to napisałem że to był jakiś początkowy który widziałem na forum, wcale się tym nie chwale ani nic bo przecież napisałem że to jakiś przed korektami i troszkę kiepski a że właśnie potem jak żuczek napisał auto wypluło 379km na seryjnych gratach i właśnie jestem ciekaw czy ktoś ma dostep do tego wykresu, a ten kiepski wkleiłem żeby pokazać że to nie ten wykres uważam że troszkę za dużo zamieszania zaczynasz tutaj robić...(takie moje skromne zdanie)

odnośnie tych pewnych mocy 400+ to sądzę że bezawaryjność a raczej awaryjność tych projektów wynika głównie z ich wad mechanicznych kiepskiego przygotowania , kiepsko wyspawanych kolektorów itp...i to że w aucie które robił gto rozleciał się skrzynkowy kolektor atp ( przecież krążą słuchy że jest kiepski ) to co ma do tego tuner skoro zakłada gotowy produkt...nie to że go bronię ale mówisz jak by zrobienie 400km z 1.8t to były jakieś czary, chyba bedę musiał zakupić ten gotowy kit z usa ( na ciutkę zmodyfikowanym garrett ) wydać sporo sałaty ale pokazać że się da i że może być to bezawaryjne