WITAM

PROBLEM PODOBNY, SZYBA PRZY OTWIERANIU DRZWI RAZ SIE UCHYMA A RAZ NIE...


Od jakiegoś czasu (to było w te upały duże) otwieram drzwi a szyba uchyla sie tylko ze 2-3mm a nie cm. jak powinna ze strony pasażera wszystko jest ok

Pomyślałem ze to przez upały, bo stał na słońcu a wiadomo że metal pracuje przy zmianach temperatury... pomyślałem ze może poprostu się dwi opuściły trochę, wiec chciałem je wyregulować ale ciągle to samo, jak gorzej ustawiłem to wogule nie opuszczał przy otwieraniu ale ustawiłe mtak że jak powoli otwieram drzwi to zawsze opuszcza ale tylko o te 2mm.

ASO

Pojechałem z tym do ASO Audi Unia, bo w końcu oni się pewnie na tym lepiej znają mają narzędzia i wiedzą jak wyregulować położenie drzwi a przy okazji za taką łupotę mnie nie skasują za bardzo

****!
2 godziny kolo to robił bo nie mógł znaleźć przyczyny i stwierdzili że zamek jest do wymiany a cena nowego zamka 450zł

Ale w takim razie czemu działa jak otwieram powoli...

za tą diagnoze zapłaciłem 150zł i jezeli bym chciał wymieniać to nie wezmą odemnie kasy za rozebranie drzwi...

Prubowałem robić jak wyżej i **** to samo... ale wyżej kolega pisze o jakiejś złączce/kostce przy klamce od podnoszenia maski ?? i czy mógłby ktoś napisać dokładniej co i jak bo może trzeba to przeczyścić albocoś...

Może ktoś ma jakiś sposób na to??

pozdrawiam