MTM sprzedaje auta jeżeli dobrze pamiętam ale nie idealnie nowe tylko po małym przebiegu (co w jego trakcie działo się z autem - strach pomyśleć).
No mają właśnie taką fajną eresunię, 470HP, qrcze fajna, ale jak piszesz że mogła być ostro testowana (30000km przebiegu) to chyba odpuszczę...

MTM > Products > MTM Car Market

Wyjściowa cena 59KEUR

Lepiej chyba kupić auto samemu i do nich zaprowadzić ewentualnie zlecić w salonie przygotowanie.. wiem że niektóre salony w DE mają "autoryzacje" MTM do reprezentowania ich przed klientem.
Nie wiesz do jakiego salonu uderzyć? Musi być obsługa po angielsku W naszych salonach ceny RSów są chore...

Widzę trochę inny problem że nie ma chyba w Polsce leasingu który sfinansuje taki zakup ( nie chodzi mi o zakup z Niemiec bo to ogarniesz przez pośrednika albo samemu kupując i wpuszczając na leasing zwrotny) ale o sam fakt kosztownych przeróbek. tzn. jeżeli auto w katalogu kosztuje np. 200tys zł a ty chcesz finansowanie na 300tys to raczej nie ma szans.
Dokładnie, dlatego wolałbym cały zakup załatwić w MTMie... oni kupią auto z jakiegoś salonu, a mnie (tzn. leasingodawcy) wystawią fakturę na całość, bez rozbicia ile auto, a ile przeróbki. Jednak nawet jak rozważę gorszy wariant, tzn. leasing 'gołego' samochodu za powiedzmy ok. 200KPLN to w ostateczności tunning sfinansuję z własnej kieszeni... 100tys o których piszesz to moim zdaniem przesada. Myślę że za ok. 10KEUR osiągnę co zamierzam... czyli ok. 420KM