Cytat Zamieszczone przez Batonx Zobacz posta
Od dłuższego czasu choruję na punkcie tego samochodu. Zastanawiam się czy jest możliwe kupienie już 'ulepszonej' wersji od np. MTM?

Taki pakiet by mnie zadawalał:

MTM performance upgrade AUDI TT RS Coupé 424 hp (312 kW) incl. MTM exhaust turbo back w.o. tailpip - Audi TTRS 8J (Coupé 2,5 TFSI 250 kW (340hp) quattro)

I teraz czy MTM sprzedaje samochody, czy tylko dokonuje modyfikacji? Chciałbym zachować gwarancję, a zakup sfinansować poprzez EFL. Przy obecnym kursie euro i niższych marżach u niemieckich dealerów powinno wyjść znacznie taniej niż u nas...

Co sądzicie?
MTM sprzedaje auta jeżeli dobrze pamiętam ale nie idealnie nowe tylko po małym przebiegu (co w jego trakcie działo się z autem - strach pomyśleć).
Lepiej chyba kupić auto samemu i do nich zaprowadzić ewentualnie zlecić w salonie przygotowanie.. wiem że niektóre salony w DE mają "autoryzacje" MTM do reprezentowania ich przed klientem.

Widzę trochę inny problem że nie ma chyba w Polsce leasingu który sfinansuje taki zakup ( nie chodzi mi o zakup z Niemiec bo to ogarniesz przez pośrednika albo samemu kupując i wpuszczając na leasing zwrotny) ale o sam fakt kosztownych przeróbek. tzn. jeżeli auto w katalogu kosztuje np. 200tys zł a ty chcesz finansowanie na 300tys to raczej nie ma szans.