hmmm 350 kucy ani 400 kucy to nie jest granica dla 1.8t granica dla tego silnika to jest gdzieś w tych okolicach:
YouTube - VW Golf 1.8T 700Ps Power techniques a może i jeszcze nie? mimo wszystko zrobić 350kucy lub 400+ (po przygotowaniu głowicy) to nie jest jakiś kosmiczny wynik dla tego silnika aczkolwiek wymaga dużego przygotowania silnika($) i myślę że po zrobieniu wszystkiego jak należy jest to kompromis pomiędzy dużą mocą a awaryjnością takiego projektu...ale ja się nie napalam bo na razie zrobiłem druciarski tuning i jakoś to jeździ(nawet się zdziwiłem że taki przyrost) bo na duże turbo dopiero zbieram graty i kaskę a uwierzcie mi żeby to zrobić porządnie z zakuciem i remontem całego silnika to jest to wartość drugiego audi TT więc nie nastąpi to szybko aczkolwiek jak to określił mój kolega jestem bliżej niż dalej bo najpierw się zaczyna od gadania i jest to pierwszy etap a jak już się powoli kompletuje graty to znaczy że jesteśmy już na dobrej drodze...a odnośnie nowej tt..też się zdziwiłem bo myślałem że mnie zleje, no ale tak jak ktoś powiedział, nie jeździmy danymi katalogowymi i wykresami, bo weryfikacja wychodzi na drodze...ach żałuję że nie doszło do pojedynku z TTr ale jeszcze wszystko przed nami