Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
niestety kolego popełniłeś ten sam bład co ja kiedyś...pojechałem do kreatora mocy...wiesz jeśli się nie znasz to miły Pan Ci powie że turbo nie domaga i dlatego tak marnie, a prawda jest taka że wgrali program taki im wyszedł i układają sobie bajeczki żeby wszystko zgrało się w całość...mi też stwierdził ze turbo nie domaga ale jak chciałem żeby pokazał logi to tego nie uczyniłł a według mogich logów wynikało że turbo domaga i przeładowuje na wysokich bo program jest jakoś dziwnie napisany, to pan stwierdził że ja nie umiem logów robić bo ja robilem na 3 a on na 5...tylko że on na 5 biegu na inercji więc czas wkrecania auta na obroty był podobny jak u mnie na 3 biegu w warunkach drogowych...generalnie ich wiedza opiera się na wgrywaniu gotowców i patrzenia który będzie jako tako pasował do auta...na szczęście moja przygoda z nimi się zakończyła ,uczciwie bo zostały mi zwrócone wszystkie poniesione koszty a jestem bogatszy w wiedzę że nie dam sobie wmówić to co mi tuner powie ...a odnośnie Twoich logów...bardzo chętnie je ujrzę bo czuję że bedą przypominać moje...wrzuć z kanału 020 115 002 235 , a na jakiej podstawie stwiedzili że turbo niedomaga? chociaż sprawdził auto czy jest szczelne itp...bo ja zanim u nich zrobiłem program to mechanicy mi nawmawiali jaki to ten silnik jest awaryjny że i tak padnie że turbo popęka i kolektor i że i tak będę jechał na remont , pewnie by tak były gdybym latał na ich programie (który zresztą dostali mailem) ...nie mogę ich polecić , jedyny plus to że są uczciwi i że jeśli sie postawisz to odda Ci kase...także rób logi i nie ufaj osobie która być może nie wiele wiecej wie niż TY...
Logi zdecydowanie zrobię muszę znaleźć chwilę i pustą radzymińską.
Co do szczelności to faktem było że przez wymianę zaworu BOV moc wróciła do normy więć na drugim wykresie przed modami widzę że wróciłem do serii.
w kwestii sprawdzenia turbo to zadzwonili do mnie po naprawie i pytają czy robimy moda bo sprawdzili doładowanie i nawet jaką dali max to już nie wydaje - nie w ząb nie wiem jak to zrobili. Zgadzam się że dużo gotowców robią i przy mnie tak ogarniali 3 fury, ale moje robili pod moją nieobecność i nie wiem jak to było.

Na plus dla nich przyznaję że powrót do seryjnych parametrów załatwili szybko i relatywnie tanio( mój mechanik się poddał ale nie jest na tyle mocny w tych silnikach), co do virusa... zrobie logi i zobaczymy.

Człowiek uczy się całe życie ale najlepiej na własnych błędach...