Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Komputer sie resetuje

  1. #31
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    no więc ja czekam na info co było grane bo mnie to szczerze ciekawi, jak to jest możliwe by się kierownica aż tak blokowała, a to nie pierwszy przypadek, o którym słyszę

  2. #32

    Dołączył
    Aug 2010
    Skąd
    Szczecin/ Poznań
    Posty
    2
    Witam jestem nowy na forum

    Autko mam od 8 mies i nigdy nie miałem z nim problemu. Wczoraj jadę sobie siadł abs, asr, wyłączyła się klima i radio. zapalila się lampka akumulatora. Wskaźnik prędkości i obrotomierz najpierw zatrzymał się, potem spadł do zera. Naciskałem gaz ale samochód nie jechał tylko się dotoczył. zatrzymałem sie na poboczu i ****. Już nie odpalił. Laweta i do mechanika....

    okazało się, że najpawdopodobniej siadł alternator. Akumulator się wyczerpał podczas jazdy i siadły wszystkie układy.

    Jeśli chodzi o brak wspomagania (też tak miałem) jest to spowodowane brakiem napięcia, nie działa pompa od wspomagania...

    ehh...

  3. #33
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Pompa od wspomagania napędzana jest mechanicznie więc nic to ma do elektroniki zgasł silnik to padło wspomaganie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #34

    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Skąd
    WaWa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    27
    z moich własnych doświadczeń i przypadków z którymi miałem do czynienia (nie dotyczy TT), blokowanie kierownicy występowało gdy blokowała sie maglownica najczesciej zdarzało się to w autach powypadkowych (wiadomo w przód tym bardziej jak dostało któreś z kół). A co u kolegi okaże się na pewno za parę dni.

  5. #35

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    ok, wstępnie już przez telefon dostałem relacje od kumpla co mu się stało w jego TT-tce.
    tak więc padł mu komputer - w środku była masakra, spalił się prawie cały układ - widać było ścieżkę gdzie poszedł prad po płytce i jakie po drodze układy popalił, i co podrodze skosił, do tego spalony procesor, także wymienione zostało pół komputera - kasy sporo bulnie, ale o tym jak już będzie odbierał to sie wszystkiego dokładnie dowiem, moze jakieś zdjecia uda mi się wrzucić - niestety mam ograniczony upload - czy jak to się tam nazywa.
    do tego poszedł mu jakiś inny procesor - od zegarów (prędkościomierz, temperatura i paliwo) - czyli też do wymiany - prawdopodobnie, do tego miał zatkany jakis filtr (ale nie paliwa, oleju), kable (instalacja)- popalone... na przyszły tydzień będzie odbierał to wyśle mi foty i opisze co sie stało dokładnie, więc dam znać bardziej szczegułowo.
    pozdrawiam
    alek

    [ Dodano: |20 Sie 2010|, 2010 14:57 ]
    p.s
    dodam, że auto mu już pali (za każdym razem), obroty ma ok, soft mu już wgrali, poustawiali co trzeba, pozostała kwestia zegarów.
    kable mu też ponaprawiali.
    mechanik był zdziwony, bo auto było bezawaryjne, bez oznak choćby nawet stłuczki, jedynie co to kabel miał przetarty, prawdopodobnie on zawinił - było jakies przebicie.
    na razie cieszył sie jak dziecko, że mu już samochód wraca do życia
    prawdopodobnie na przyszły tydzień będzie gotowy - wtorek, środa.

  6. #36
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Pewnie Filtr kabinowy niewymienianie go w dlugim czasie może narobić dużo balaganu w ukladzie wentylacji, doprowadzając wlaśnie do spaleń instalacji
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Komputer pokładowy
    Przez Nielogiczny w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-03-2018, 09:30
  2. komputer główny...
    Przez BzyQ w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-05-2015, 09:31
  3. Kupie komputer 1,8 auq 06A 906 032 HN
    Przez czester w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-01-2015, 16:08
  4. komputer pokladowy
    Przez losix w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 09-12-2010, 13:55
  5. Komputer
    Przez Missiek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-01-2008, 19:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •