zgadza się to jeszcze filmik robiony jak do niego należała

A ja myślałem z kolei, że na jakiś czas pozbędę się wszelakich problemów i otaczającego mnie dookoła pecha ... jednak się przeliczyłem ...
wczoraj odebrałem TT z malowania i sobie tak myślę, że przez weekend się nią nacieszę i jakiś niedaleki wypad zrobię do znajomego czy coś bo pogoda bardzo udana u Nas, a zdjęcia że porobię w poniedziałek i wrzucę na forum ... w między czasie przestał działać klimatronik, ale to wina bezpiecznika, który o dziwo przepala się za każdym razem kiedy chcę ustawić prawe lusterko, tak więc myślę sobie, że "ok gość kijowo złożył drzwi, w poniedziałek do niego zadzwonię i niech poprawia". Ok i biorę się żeby wracać do domu, miałem przed sobą ostrzejszy zakręt, a za nim długą prostą, no to redukcja na dwa, wychodzę z zakrętu, gaz w podłogę, sprzęgło wrzucam trójkę i .... i nic ..... czwórka też nie wchodzi, nic nie wchodzi, puszczam sprzęgło i mi czegoś pod nogą brakuję, patrzę a tu sprzęgło jak wcisnąłem tak zostało ... no to zjazd na pobocze i trzeba było resztę drogi zholować
Wszystko wskazuje na wysprzęglik, ale to pewnie dopiero jutro TeTke ściągniemy ze znajomym na kanał, także nowych zdjęć póki co nie jest mi dane zrobić