... no jakie te audi są gówniane jak one kiepsko jeżdżą i w ogóle to jest muł i dużo pali...a podejrzewam że przyczyną to jest to że połowa osprzętu silnika jest w kiepskim stanie( nie mówię że u Ciebie ale wiele znam takich przypadków jak to ludzie narzekają jakie to muły i jak one się psują ale to efekty tych super okazji i okazuje się że jest cała lista do świetego mikołaja które trzeba wymienić )cwanygapa, ..ale skoro szedłeś łep w łep z autem które ma 230km i jest lżejsze i nazywa subaru impreza to czego TY oczekiwałeś? że go objedziesz o 5 długości? nie rozumiem tego postu...jak byś miał auto które ma w dowodzie wpisane 300km i wagę 1 tonę to można by się rozczarować ale masz ciężkie auto (bo cabrio jest cięższe od coupe) moc mniejsza niż te subaru i narzekasz że go nie objechałeś...to znaczy że nie jest tak źle...a swoją droga jak TT za dużo pali to kup sobie subaru na pewno zejdziesz w mieście poniżej tych 14 a jeśli szarpie muli się po zmianie biegów itp to znaczy że masz nie sprawne auto i piszesz jakie to one marne jest nie to żebyś uradził naszą dumę bo to nie nam szarpie i się dławi tylko Tobie jak mi chodziło troszkę nie tak to od razu podioąłem się vagiem i wyszedł babol ze przepływka nagle zdechła ale co ja bede robił wywody...lepiej sprzedać bo to marne auto i kupić inny "zdrowy" okaz ...pozdrawiam