hmm no jak patrze to jednak ma równe 300...a po lifcie ma 313...bo właściciel mówił że ma 305 czy jakoś tak...a odnośnie jeżdżenia..hmm ta słabsza serio kiepsko jedzie bo kiedyś jechałem...a ta mocniejsza...niby niewielka różnica ale jest sporo lepiej bo jak wiemy nie chodzi tylko o moc maks ale głównie o przebieg krzywych mocy i momentu i tutaj musi być spora różnica...a ta z którą się łapałem jest szybsza od mojej tt...ale niewiele..na wyższych tak...bo nawet fakt że kolega leciał nią 280 mówi sam za siebie...ale myślę że jak bedę miał sprzegło( dziś dostałęm tel ze chyba juz za tydzien ) dotrę je jeszcze przy okazji ujmę kilkanaście do 20kg w mojej tt i spróbuję troszkę "zdrutować" mój seryjny program to że będzie szansa żeby 350z zostało z tyłu ale niema co gdybać...wyjdzie w praniu bo pojedynek będzie na 100% tak samo jak z tym audi 280km i 560 NM z którym kiedyś szedłem od 0 do 230 łep w łep

[ Dodano: |16 Lip 2010|, 2010 15:21 ]
ale i tak gwiazdą wieczoru był mercedes sls który zawitał do płońska i mogliśmy go sobie "pomacać" ...heh widziałem w życiu trochę już aut i żadne nigdy mi się tak nie podobało jak to auto i te międzygazy z płomieniami z wydechów..seryjny wydech a tak ryczy że aż ciary przchodzą...obok nas przejechał aston martin dając ognia warcząc to już po sls nie zrobiło to na nikim żadnego wrażenia i właściciel pewnie się rozczarował że nikt nie oderwał wzoru od merca.....po prostu się zakochałem
http://www.youtube.com/watch?v=P6b0Z...eature=related
dokładnie ten sam egzemplarz