Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Wątek: Pikanie "nie zapięte pasy"

  1. #16
    nightfox
    Gość
    Chrisman - co piąte ale od pierwszego licząc. Czyli po odpaleniu auta już pierwsze mycie szyb włączy mycie xenonów... jak tego nie robi to coś musiałes zepsuć robiąc te swoje modyfikacje...

  2. #17
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Chrisman , chlopaki dobrze radza. Nie wylaczaj pikania pasow i zawsze je zapinaj. Moja znajoma przy dachowaniu wypadla z auta i zostala zmiazdzona i nie musze chyba pisac, ze tego nie przezyla.

    Co do spryskiwaczy to o ile pamietam w moim TT 8J bylo tak jak w starym tt, czyli trzymasz kilka sekund i Ci spryskuje reflektory. Nie przypominam sobie, by spryskiwanie wlaczalo sie co 5 raz. Kiedy wrzucisz obiecane od dawna fotki auta? LEDy wrzuciles jako zarowke czy caly pasek tak jak w TT po lifcie?

  3. #18
    Awatar Chrisman
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Wlkp.
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    CondorGrey
    Posty
    114
    ok po weekendzie, LEDy wrzucilem na swiatla dzienne jako zarowke typ P21W pasek, LED by sie przydal ale nie zmienie lamp ktore na alle stoja po 4tys. komplet az tak mi nie zalezy.
    zdjecia sie postaram po weekendzie bo jestem poza domem. czyli te spryski chodza inaczej dla wersji RS hmmm. no nic musze sie spotkac z elektrykiem albo znajomy pracuje w VW Poznan wiec mi sprawdzi jak to jest z tym dziadostwem.
    AUDI TT 2.0 TFSI S-line '07

  4. #19
    nightfox
    Gość
    zajrzyj do instrukcji obsługi, tam pisze że co piąte - a na okładce instrukcji jest
    TT, TTS, TTRS...

  5. #20
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    nightfox, zwroc uwage, ze posiadasz instrukcje do TT po "malym" lifcie. Masz biale cyferki na wyswietlaczach i LEDy. Pewnie TT, ktore maja jeszcze czerwone cyferki maja spryskiwacze lamp po dluzszym przytrzymaniu. Sam mialem 8J przez rok i na 95% mialem spryskiwanie po dluzszym przycisnieciu.

  6. #21
    nightfox
    Gość
    aha ok, moze tak byc. Chwilowo jezdze Q7 z 2006 roku i tutaj tez jest tak ze co 5 wcisniecie spryskuja sie lampy. Patrzylem u Taty w Audi i jest tak samo. Ale moze tak byc ze w 8J na poczatku byl jeszcze stary system (bo rzeczywiscie pamietam ze w A6 z 2001 roku trzeba bylo wlasnie dluzej przytrzymac)...

    Swoją drogą trochę mnie to denerwuje ze nie mogli ulepszyc tego TT juz do takiej postaci zeby mial keyless go, kamere cofania (chociaz moze jest za maly na to) i np wyswietlanie czujnikow parkowania na MMI... I mogliby MMI 3G montowac a nie 2G...
    Jedyne (w moim przypadku) co maja na obrone to fakt ze TT-RS ma byc nawiazaniem do legendarnego Quattro i wlasnie dlatego zrezygnowali ze zbednych (ich zdaniem) gadgetow...

Podobne wątki

  1. Pikanie pasów mimo że są zapięte
    Przez tas23 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 08:18
  2. "Okazje" i "Cuda" z ogłoszeń z całego świata!
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 15-08-2014, 09:57
  3. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-04-2014, 17:45
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 09:06
  5. ZAPIETE PASY? CZUJNIK
    Przez Magik w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2007, 20:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •