No więc to co mówicie o skórze na siedzeniach, to akurat bardzo dobrze świadczy że jest zużyta, bo przy takim przebiegu musi być! To oznacza że przebieg jest wiarygodny. Z tylu tez jest troche pougniatana, czyli auto bylo normalnie uzywane, nawet z tylnymi pasażerami...

Natomiast niestety kierownica jest wymieniana, bo jest od modelu 225 quattro i chyba tylko w nim byla taka montowana (ze srebrnym pierscieniem na srodku i z czerwono-srebrnym znaczkiem na dole). A to może oznaczać że poducha była wywalona...
Ale oczywiscie to moze tez oznaczac ze wlasciciel sobie chcial po prostu stuningowac w ten sposob autko zeby przypominalo lepszą wersje

Co jeszcze... Acha - cos bylo robione z tylnym tlumikiem, było tam coś spawane, bo jest powichrowana tylna srodkowa dolna wkladka zderzaka. A wichruje sie zawsze jak sie spawa wydech (od gorąca)

Jeśli chodzi o szyby, to wiedzcie Panowie, że w TTkach fabrycznie montowane byly bardzo rozne szyby, z rozną iloscią kropek :P Bardziej chodzi tu o parzystosc - czyli szeby szyby boczne prawa/lewa mialy tyle samo kropek itd...

Sprawdz jeszcze jak wygląda lakier na śrubach mocujących poszczegolne elementy karoserii do nadwozia - blotniki, klape tylną do zawiasów itd. Fabrycznie te sruby są malowane potem jescze raz razem z karoserią i jesli byly odkręcane, to albo będzie na nich pozdrapywana farba, albo bedą zamalowane lekko innym odcieniem lakieru

To chyba tyle. Ogólnie autko wyglada bardzo ladnie jak na ten wiek i przebieg i ja bym sie nim poważnie zainteresowal. Jest tanie, wiec wysupłaj te dodatkowe pare groszy i podjedz do normalnego, porządnego ASO Audi i niech Ci solidnie sprawdzą auto od spodu, sprawdzą geometrie itd...

[ Dodano: Pią Cze 29, 2007 11:02 am ]
Cytat Zamieszczone przez Mari
w TT tez podobno jest zapisany przenieg w 2 miejscahc. Jesli samochod ma udokumentowany przebieg 70 tys to tylko zaleta. Moja dziewczyna nowym clio III zrobila przez rok 2,5 tys km (wszedzie jezdzimy moim ). Za 5 lat przy sprzedazy niech ma 15 tys km. Wiem, ze jest to ewenement ale jakaz to bedzie okazja dla nowego wlasciciela
No moja TTka miala 7 tyś przebiegu jak ją kupowalem, a byla z roku 2000 I to jest prawdziwy przebieg, a TTka nie bita ani nic takiego Stala po prostu przez dlugi czas, bardzo rzadko uzywana (tylko w celu przejechania sie zeby nie zardzewiala)

Minely dwa lata i TTka ma 25 tyś przebiegu, bo ja tez malo nią jezdze :P Traktuje to auto zbyt emocjonalnie