Cytat Zamieszczone przez xylo
wolę bardziej kameralne spotkania typu 10-20 aut jednego modelu.
A dla mnie 20 aut to już nie jest spotkanie kameralne

Powiem Ci że jak byłem na czwartkowym spotkaniu klubu Audi w Katowicach, to bardzo mi się podobało to zróżnicowanie samochodów. Podobało mi się że są ludzie którzy chcą obejrzeć moją TeTetke, a mnie z kolei dało okazję porozmawiania z użytkownikami wielu różnych modeli Audi które oglądałem pod kontem wyboru auta dla rozrastającej się rodziny.
Tak samo z dużym zainteresowaniem obejrzałem to białe Audi które śmiga bokami na umieszczonych powyżej filmikach. Naprawdę widać nastawienie na wyczyn. Goła blacha w środku, kubełki, wielopunktowe pasy, itd.
Dokładnie w ten sam sposób na zlocie jednego modelu nie miał bym okazji zostać ogłuszonym sprzętem grającym który nie miał by szans zmieścić się w TT, chyba żeby został zamontowany zamiast bagażnika i tylniej kanapy

Oczywiście bardzo mi się podobają nasze spoty wewnątrz klubowe, takie jak 2 ostatnie na których byłem w Warszawie, ale nie wykluczają one mojego zainteresowania również szerszą formą integracji

Przypomina mi to przy okazji że już kawałek czasu żadnego spociku w Warszawie nie robiliśmy i sprawia że przenoszę się do odpowiedniego tematu żeby go ożywić