No więc od początku
Widzę że lampy w stylu Lexsus nie są w Waszym guście - no cóż ponoć o nich się nie dyskutuje. Jakkolwiek jednak cieszę się że moje auto wyróżnia się spośród innych.
Swoją TT-tke szukałem całkiem spory kawał czasu. Jedyne kolory jakie wchodziły w gre to czarne oraz właśnie "denim" (bo tak to się ponoć w oryginale nazywa).
Muszę się przyznać że przed zakupem przejrzałem ogromne ilości stron jak i forów sięgając możliwie wiele informacji na temat tego autka. Niestety to forum znalazłem (o zgrozo) już po zakupie. W necie posługiwałem się głownie źródłami anglojęzycznymi a jest ich sporo - uwierzcie mi.
Co do smego autka - blazejTT - to 207 PS to nic więcej aniżeli zmiana komputera TT (poprzedni właściciel) przez firmę której nazwę można odczytać na zdjęciach OWEN DEVELOPMENTS. Na hamowni wyszło 207 (udokumentowane). Jestem z Nimi w stałym kontakcie i zapewne conieco jeszcze zostanie udoskonalone (a da się wiele "powtykać") - niestety nie wiem kiedy - wiadomo kwestia finansów.
Agnieszko - tak brawo zdjęcia są robione na stacjii Shella (przepraszam za sarkazm - to moja jedna z największych przywar). A tak poważnie - jako pierwsza (i jedyna) odgadłaś miejsce zrobionych zdjęć to UK - gdzie obecnie przebywam. Zreszta moja TTka została zakupiona w UK (obiecuje że kiedyś opiszę cała historię). Co do nagrody - cholera zaskoczyłaś mnie - postaram się coś wymyśleć.
Przykro mi Mari że zagadka nie dotyczyła samej TT - jakkolwiek do Gyor napewno się wybiorę - bez dwóch zdań - na bank. No to może dla Cibie inna zagadka co do samej TT - ile według Cibie 8 letnia TT-ka może mieć przejechane kilometrów (udokumentowane)
Co do CRX - po pierwsze tak nawróciłem się TT jest boska. Co nie oznacza że straciłem sympatię do najlepszych VTECów na świecie. Po drugie broń Boże nie chciałem wszczynac jakieś wielkiej dyskusji pod tytułem "za czy przeciw CRX i ich właścicielom"
miloo666 - tak pochodzę za Starogardu Gdańskiego - na dzień dzisiejszy wiem że jedyna TT w tym 50 tyś mieście.
Pozdrawiam