niewiem ale według mnie zaczyna się robić bałagan....w sumie to jestem żółtodziub i głupio się tak mądrzyć ale to juz było przerabiane przy temacie gadżety ,przeciesz ustaliśmy ze ostateczne logo to jest to które robiłem na koszulkach ,kolega Game23 wysyłał naklejki z tym logiem i zapewne sporo aut lata z tymi naklejkami ,bo w koszulkach to niewiem czy chodzą więc jak wprowadzimy nowe logo(niekoniecznie ładniejsze) to naklejki zrywać? hafty próć? według mnie to bezsens tak kąbinować udziwniać , tamto jest ładne w swojej prostocie i ja bym nic niezmieniał bo za jakis czas ktos znowu będzie miał wene i wymyśli coś nowego logo ma byc rozpoznawalne a nie co jakis czas nowe , jak ktoś bez pojęcia widzi 4 kołeczka to wie ze ma doczynienia z porządnym autem a jak by audi zmieniało swój wizerunek co pół roku to jeszcze ktos by je pomylił z fiatem wiec ja tam jestem przy tym logo które opracował kolega PN i dajmy juz temu spokój bo według mnie ten temat nie powinien wogóle powstać bo powinno to juz być dawno jasne i pozamiatane