srednia predkosc? ...to chyba musze sie przeprowadzic, bo chyba nie masz tam korkow, swiatel i masz swietne drogi? :>
powyzej 100 to momentami mozna w miescie, ale srednia jak wyjdzie 50 to jest bardzo dobrze Chyba, że jeździsz tylko nocą
Ja jak wduszę i szybko jadę, to czasem wskazuje i ponad 40l, ale to tylko chwilowe ;P

ravestation, raptem 40 tys., a jak dobrze pójdzie to i 30

Jak szukałem TT, wszystkie oferty z gazem od razu odrzucałem.
Uważam, że gaz można zakładać do jakiegoś spokojnego autka, albo jak ma się go od nowości, wtedy można jeździć i 200k km i nic się nie popsuje.
TT praktycznie każdy właściciel ciśnie i korzysta z jazdy, przebieg mają też już zbliżony do 150-200k km... i zakładać tam gaz? Zresztą jest to indywidualna sprawa i każdy robi co chce, nie zamierzam wnikać.
Indywidualnie trzeba sobie to przemyśleć, ja to już zrobiłem i te 3,5k na taki 'gaz' zamierzam niedługo wydać na lepsze zawieszenie

Do tego dochodzi też zadowolenie na stacji, jak podjeżdza ktoś nowszym bmw tankować gaz... miałem przypadek, że właściciel aż uciekał, bo sie wstydził, a wcześniej próbował ostro go cisnąć ;D

Jeszcze troche i przyjdą pytania na forum ile gazu pali TTS albo TTRS i ile kosztuje instalacja coż, takie życie...kryzys jest i trzeba się na takie pytania przyzwyczaić :>