Po dokonaniu glebokiej analizy tematu o TT z tego drugiego forum, wysluchaniu glosow tych wszystkich socjologow, psychologow i znawcow motoryzacji, stwierdzam z cala stanowczoscia - jestem GEJEM!!!! Bastianek i Blazej tez!! I nawet site admin jest gejem!!
Ja juz przyklem do roznych opinii na temat moj i moje auta. Co ciekawe, najfajniejsze opinie pojawily sie w...mojej pracy. Otoz dowiedzialem sie, że moje TT jest z nowe, z salonu (podkladki na blachy sa z ASO), a samochod jest generalnie kradziony (raz jeden odwiedzili mnie moi koledzy pracujacy w policji, byli w mundurach i sobie dokladnie obejrzeli moje auto). Eh, brak slow.
Ludziom zreszta nigdy nie dogodzisz. Samochod jest lansiarski lub dla geja, zegarek mam Seiko - to nie zegarek, prawdziwe zegarki sa szwajcarskie, za to psa mam rasy szwajcarskiej - ale to nie pies, bo pies powinien byc grozny, a moj sie cieszy do kazdego...I tak w nieskonczonosc. Dlatego ja sie tym nie przejmuje, zyje sobie dalej, nikomu przeciez krzywdy nie robiac. Amen.