- glosnik w drzwiach ewidentnie powinienen byl wylozony na zewnatrz gdyz kick bass udeza w plastik i to prawie 1/3 jego powierzchni - blad
Wprawdzie te głośniki JBL GTO mają wentylacje, która zwiększa wychylenia membrany, ale w tym celu zostały zamontowane na metalowych pierścieniach zwiększających ich odległość od zabudowy głośnika.

- glosnik wysokotonowy w drzwiach na zlej wysokosci - blad
O ile mi wiadomo, to właściwe ukierunkowanie gwizdka może zniwelować pewne straty związane z jego złą wysokością. Choć głowy bym sobie uciąć nie dał

radio Sony to jednostka ktora na tle tego sprzetu co masz jest najwikszym minusem
Fakt. Radio w porównaniu z resztą zestawu jest z innej bajki. Planuje wkrótce coś z tym zrobić. Może zdecyduje się na JVC KV-M706, ale jeszcze nie jestem do końca przekonany.

Czy mozesz mi tylko powiedziec ile powiedzieli Ci za sama robocizne zwiazana z zabudowa bagaznika ??
Robocizna wyszła, o ile pamiętam, za całość od A do Z około 500 zl, także wydaje mi się że stosunkowo niewiele.

Tak wiec czeka nas mala rywalizacja.
Wprawdzie lubie rywalizować, ale w tym przypadku to raczej możemy się pościgąć niż sprawdzać, kto ma większe bassy Tetki mamy chyba podobne.

Poza powyższymi odpowiedziami, to chce jeszcze podziękować wszystkim, którzy odpisali za bardzo miłe przyjęcie na forum