Cytat Zamieszczone przez criters
Wersja biksenon jest ekstremalnym pomysłem... tetetka ma lampe przystosowaną wg oznaczeń do swiateł mijania ksenonowych. Ja stwierdzilem że na długie zamontuje też ksenon bo w końcu jak uzywa się długich świateł to nikt przed Tobą nie jedzie ani z naprzeciwka więc mozna sobie rozświetlić "delikatnie" otoczenie )) są też minusy takiego swiatła... oryginalny biksenon montowany w autach składa się w 90 % przypadków z jednego żarnika ksenonowego i przesłony która opada i odsłania całą wiązkę światła... nie ma wtedy momentu nagrzewania się żarnika , który występuje u mnie. PS. Zamontowałem wczoraj pseudo samopoziomowanie i jestem w fazie testów. Wyglada to tak, że w momencie przekręcenia zapłonu i zaświecenia światła układ skonstruowany przez mojego kolegę powoduje samoczynne "zjechanie" świateł w dół po czym powraca do pozycji ustawionej na manualnej regulacji kłopot z głowy. Dodam tez że jeżeli ktoś byłby chętny to mój kolega jest w stanie zrobić pare takich zestawów.

[ Dodano: 28 Styczeń 2009, 11:20 ]
BarTTek, takie same spryski kupiłem. I podobno mogę sobie wybrać kolor klapek. Narazie mam lenia więc pewnie troche czasu minie zanim wezmę się za montaż tego pakietu... moze narazie nakleje na zderzak same klapki dla niebieskich
nakleisz?
A to trzeba wycinac dziure w zderzaku czy jest moze jakas zaslepka zamalowana farba?