Cytat Zamieszczone przez Waraxe
Mari, to w końcu kupiłeś TT?? I napisz czy ją masz czy już nie, bo jasno to z Twojego posta nie wynika. Jaki kolor, wersja?
kupilem kupilem pol roku szukania ale sie oplacalo. TT Coupe, 180 PS, quattro, juz po faceliftingu 2003, xenonki, srebrna, poki co seria objechalem przez te pol roku cala polske ogladajac jakies zlepione ttetki az sprowadzilem ze szwajcarii. moja tt byla leciutko bita w lewy przod, kupilem zestaw naprawczy konsoli wraz z kierownica (ktora mi niepotrzebna), stad pytanie, czy mozna stara poduszke jakos ladnie artystycznie skleic i sprzedac ja razem z kierownica jako "kierownica z zaslepka" mam do sprzedania jeszcze grila (starego), ktory kupilem razem ze zderzakiem, sprawny wiatrak (chyba mniejszy) od chlodnicy, prawa koncowke podluznicy (to, co laczy podluznice z pasem przednim), i kilka innych drobiazgow.

Mam jeszcze inne pytanie. Xenonki, ktore mam, sa w tym samochodzie od nowosci (podczas stluczki nie ucierpialy ) i raz na 30 wlaczen xenonow wyswietla mi sie blad zarowek a prawy xenon sie nie swieci. Wtedy nalezy wylaczyc i wlaczyc swiatla i juz prawy xenon sie zapala. Kolega mowil, ze to zwiastuje spalenie sie zarowki xenonowej. Co wy o tym sadzicie? Moze to miec zwiazek ze wczesniejsza stluczka? pzdr