Wersja biksenon jest ekstremalnym pomysłem... tetetka ma lampe przystosowaną wg oznaczeń do swiateł mijania ksenonowych. Ja stwierdzilem że na długie zamontuje też ksenon bo w końcu jak uzywa się długich świateł to nikt przed Tobą nie jedzie ani z naprzeciwka więc mozna sobie rozświetlić "delikatnie" otoczenie )) są też minusy takiego swiatła... oryginalny biksenon montowany w autach składa się w 90 % przypadków z jednego żarnika ksenonowego i przesłony która opada i odsłania całą wiązkę światła... nie ma wtedy momentu nagrzewania się żarnika , który występuje u mnie. PS. Zamontowałem wczoraj pseudo samopoziomowanie i jestem w fazie testów. Wyglada to tak, że w momencie przekręcenia zapłonu i zaświecenia światła układ skonstruowany przez mojego kolegę powoduje samoczynne "zjechanie" świateł w dół po czym powraca do pozycji ustawionej na manualnej regulacji kłopot z głowy. Dodam tez że jeżeli ktoś byłby chętny to mój kolega jest w stanie zrobić pare takich zestawów.

[ Dodano: 28 Styczeń 2009, 11:20 ]
BarTTek, takie same spryski kupiłem. I podobno mogę sobie wybrać kolor klapek. Narazie mam lenia więc pewnie troche czasu minie zanim wezmę się za montaż tego pakietu... moze narazie nakleje na zderzak same klapki dla niebieskich