Małe sprostowanie bo przypadkiem wprowadziłem Was moi drodzy w błąd, przepraszam. 1440 wyszło za cewki a nie świece, sprawdziłem po numerze cewki i też zadzwoniłem do ASO Audi w Kato i faktycznie wyszło że jedna kosztuje około 230-250 za jedną. Świece były osobnym składnikiem ceny. Tym razem zrobiłem też błąd ponieważ po awarii w Małopolsce auto trafiło nie do M4K Garage a do QuickSerwis na ulicy Dębowej w Kato. Ale co ciekawe okazało się że po półtorej tygodnia R32 miało jeszcze dalszą awarię... i tym razem nie odpalało i zostało odholowane na reklamacje naprawy do QSerwis, diagnoza - wypadanie zapłonów na wszystkich 6. Znowu zostały wymienione na nowe (bez kosztów) i na razie dalej jeździ ale tyle dziwnych pomysłów mieli na diagnozy "co spowodowało to" że nie będę do nich wracać bo kosztowało by to ponad 4000zł. Podejrzenia to, układ paliwowy, elektronika związana z wilgocią, rozrząd/wałek/panewki które wprowadzają w drgania. Dlatego stwierdziłem że jednak nie będę z nich korzystał bo strata czasu i pieniędzy. Jak znowu coś będzie się działo to już tylko do M4K Kato oddam auto. Docelowo jednak plan na najbliższe pół roku jest taki Wymiana rozrządu i wszelkich innych rzeczy wraz z demontażem oczywiście silnika i ewentualną regeneracją u Naszego Pawła, Licznik do Naszego Jerrego , obszycie elementów w PFI. A potem dalsze naprawy. Oczywiście blacharka i malowanie całego auta jak już będzie to możliwe. PS. jak coś to rachunek wrzucę później za ten QSeriws - na prawdę nie polecam.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

AHA i na pewno dalej jestem bardzo zainteresowany kupnem obejm baku z Q coupe 8n... na razie co się zgłaszałem do sprzedających na części TT8n to nie odpowiadali na grupach typu giełda TT na FB.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
Weź już rozwód z tym warsztatem i zacznij sam wymieniać proste rzeczy
Jak widzę ponad tys.zł za diagnostykę z wymianą świec i cewek to szczęka mi opada. Zawsze więcej kasy zostanie do władowanie w TT, a nie wydawać kase za proste wymiany.
Diagnostyka? Kup za stówkę vcds lub za darmo do ściągnięcia vag com i działasz.
Kriss masz rację, wiem że sam bym wiele rzeczy zrobił sam ale obecnie moja sytuacja na to nie pozwala.