Cytat Zamieszczone przez gigo Zobacz posta
Witam,
Wymień xenon, a najlepiej dwa (skoro jedna świeci na żółto)
Po prostu xenon kończy swą powinność.

O LED-ach nawet nawet nie myśl. (wymiana całych lamp, a światła mijania słabe) za kilkaset złotych zrobię stare reflektory, które zgaszą każdy fabryczny ksenon z nowymi żarnikami. "Specjalista" powinien do czegoś zobowiązywać a Ty napisałeś aby naprawił starą plazmę a nie kupował LCD smart... a wydatek na żarnik prawdopodobnie nie rozwiąże problemu wyłączania się reflektora, na pewno będą miały jednakową barwę. żarniki powinno wymieniać się parami, gdyż jako przestarzała technologia. z każdą godziną traci on swoją sprawność. Kolejną ich wadą to temperatura pracy która powoduje przyśpieszoną degradację odbłyśników. Gdy dołączymy do tego soczewkę która jest soczewką tylko z nazwy mamy sumaryczną słabych świateł w TT

Pozdrawiam
Wybacz, ale aby udzielać rad trzeba mieć pojęcie o tym o czym się pisze...

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez piottrekk Zobacz posta
Wczoraj mi padły dwa xenony i zastanawiam się od czego. Na desce miałem ikonę żarówki kolor żółty. Temperatura minus -10 mogła się do tego przyczynić myślicie ? Wymontowałem jedną żarówkę i na środku ma lekko brązową plamę. Trzeba wydać aż trzy stówki na dwie żarówki ? (Nigdy nie miałem wcześniej xenonów)
Za 600 możesz mieć trak świecący komplet reflektorów reflektorów


Za 800: