Cytat Zamieszczone przez KKrzysztof Zobacz posta
Sam jestem zarejestrowany na wielu forach internetowych i na szybko nie pamiętam tak rozległego tematu prowadzonego przez kogoś. Może na Fiat Coupe Polska się trafiały.
Fotki wymiatają, podpowiem, że fajnie wychodzą fotki z tzw. stroboskopem można kupić na fajerwerki coś tam i pewnie czerwony dym by dodał wiele.
Co do samochodu to przejrzałem cały z grubsza bo wielu fotek nie mogę zobaczyć jest napisane, że mam się skontaktować z administratorem. A temat jak pisałem wyżej obszerny prowadzony od 29-03-2014 na prawdę szacunek za wytrwałość.
Co do auta to pytanie czy je mierzyłeś 0-100 lub 100-200 ? Masz też wpisane w profilu 210 km to mierzone na hamowni ?
Czerwone wnętrze dla mnie wymiata rewelacja tak samo pod maską super. Wiadomo, że każdy ma swój gust to przyznam, że felgi zupełnie do mojego gustu nie pasują. Po prostu nie mogą patrzeć na ten wzór

Pytanie jeszcze osobiste skoro tak siedzisz przy tym aucie to żona Ciebie jeszcze nie zostawiła
Na zdjęciach zawsze fajnie wszystko wygląda a w praktyce i realnie nie zawsze jest najlepiej ... Aczkolwiek liczę że pewnego dnia zobaczymy wszyscy autko na żywo ... Pozdrawiam ps. Fotele dalej na sprzedaż od kolegi mam na strychu .

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka