Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Nie odpala, brak błędów

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #9
    Awatar vixen03
    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    krk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    387
    A więc panowie tak, auto odpalilo po wyczyszczeniu swiec, były okopcone, wsumie bym zrozumiał bo wywalało mi błąd sondy i palił po 15l.
    Mechanik mi podmienił cewki na jakieś używane, co miał bo nie był pewny i nie chciał naciągać na koszta, auto odpala, lecz co jakis czas na jalowym dziwnie terakota jak by zapłon mu wypadał, możliwe że te cewki cos nie teges i chyba muszę kupić 4 nowe..
    Ale wymienił mi sonde na nową Boscha od pawla, po przejechaniu z 10km spalanie na postoju pokazuje 40 chwilowe a średnie 25.. Co jest? Bledow brak cały czas, dalem nawet czyszczenie pustych błędów.
    A i słychać było w przedziale 3tys a 4 jak by brak mocy i świst jak by turbo się rozpędzało i od 4 powrót mocy hm nie szczelność gdzies czy to przez cewki?
    Najbardziej irytujące to brak błędów..
    Jakiś pomysł panowie? Ew jest ktoś może z Krk co może użyczyć cewek na pewno dobrych do testów?

    Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
    I nawet spalanie rośnie


    Jeszcze pytanie, czy z a4 b6 z silnika AVJ cewki spasują do tt? Podejdą na próbę bez podstawek? Żeby sprawdzić, mam 3 cewki z a4 które były sprawne, tzn wywalało mi błąd 1 i wymieniłem wszystkie 4 więc 3 mam, ew mógł bym wyjac z a4 napewno sprawne.
    Ostatnio edytowane przez vixen03 ; 04-08-2020 o 20:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •