Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Czy czerwona lampka w boczku drzwi ma staly prad?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #7
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149
    Wlasnie rozebralem boczek nie obyli sie bez ofiar urwal sie jeden bialy plastik ale caly wiec nie bedzie klopotu z klejeniem go z powrotem .
    Oswietlenie przymieralem biale takie w 8 mialem ale jakos mi ten kolor nie podszedl . Wiec bedzie czerwone . Po lini na strone wlozo e w szczeline miedzy gore dekoru a dol tapicerki od gory w te szczeline.oswietlenie swiatlowod czerwony . Juz przymierzone ale trzeba dopracowac zeby ladnie schowac zasilacz plus kabelki zeby nic nie latalo zrobilem jak mowiles dwa kabelki miernikiem pomierzylem dla mnie nawet na pribe kozak . Chcialem jeszcze schowki oswietlic ale nie doszly ledy ... chiny haha srodki schowkow pojda na bialo mialem montowac wszystko razem ale nie moglem sie doczekac kurde zaluje tylko ze nie zrobilem tego wczesniej . Ps dziala sciemnianie sprawdzilem . Uzylem swiatlowodu z zasilaczem cena powalajaca az 10e za komplet . Ale efekt jak dla mnie to bardzo przyjemny .jak otworzylem drzwi w garazu no powiem kozaczek ...
    A jaka mnie lipa spotkala kiedy okazalo sie ze pod czerwonym kloszem w boczku nie bylo lampki porazka bieda edyszyn ehh jak wszystko ladnie upchne to dam fote

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    https://images.app.goo.gl/9VcuJpzmwKQ2NFm2A cos takiego podobnego tzn bez koncowki na zapalare

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Swieci tak dokladnie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    tak https://images.app.goo.gl/uZNupzvSATqHRnVs9
    Ostatnio edytowane przez TT666 ; 06-05-2020 o 16:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •