Pokaż wyniki od 1 do 15 z 48

Wątek: Mk2 co i jak?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar TT666
    Dołączył
    Dec 2019
    Płeć
    Skąd
    Gdzies
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czar
    Posty
    149
    Jako ze mialem w posiadaniu prawdziwe Q (audi a8 d3 ) jazda jest swietna ale nie odczuwa sie wogole jego dzialania i tak ma byc . Bylo kilka sytuacji podbramkowych na lodzie sniegu i deszczczu... dzieki q zawsze bez stresowo... niestety te Q w tt to troche taki pic na wode bez urazy .. ale to przednionapedowka z dolanczanym napedem na tyl.... i zanim wogole zareaguje to najpierw nerwowo to odczujesz.... . Przymierzalem sie do 3.2 w "q" ale dopuscilem od paru dobrych miesiecy latam 2.0 z 2007 r fwd automat /manetki i powiem tak auto lzejsze ze wzgledu na brak dolanczanego napedu na tyl ... bardzo ladnie sie zbiera dla mnie ... spalanie w miescie 10 l sie zmiescisz z tym ze noga kusi.... powiem tak od 9 do 11 max miazto trasa spokojnie 5.7- 6 szybko dynamicznie 7/8.5
    Jak normalnie jezdzisz troszke szalejesz to ubytek jest znikomy oleju.... bynajmniej u mnie ... wiec klopotu olejowego nie mam .... az tak wielkiego ... rozrzad na pasku to oszczednosc ... lancuch i napinacze w poliftowych koszta rosna ... 2.0 q jak dlamnie to slabo sie buja za ciezkie na 211km chyba ze czipsa mu zapodalbys...
    Na co bym zwracal uwage przy zakupie .... 2.0
    1 xenony
    2. automat
    3.manetki
    4.grzane stolki
    5.rnse
    6.drl
    7.czujnik zmierzchu
    8.tylne lampy z czarnym srodkiem
    Jedyne czego nie bardzo nie lubie w 2.0 to wydech jednostronny ....
    Jestem juz po swapie na wydech z 3.2 ... moze moja wypowiedz tobie cos pomoze podczas zakupow
    Ostatnio edytowane przez TT666 ; 05-05-2020 o 19:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •