W fmic o ile pamiętam. Przez zimę zbieram części żeby na wiosnę ruszyć z tematem temu też nie do końca czasem pamiętam z kad coś jest za metr płaciłem chyba 35zl, taśma rewelacja tylko żeby to było równo trzeba się napocić bo łatwo się mnie a na łukach owijanego elementu to jest dramat...

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez vixen03 Zobacz posta
Tak tez slyszalem o tym i widzialem, rozchodzi sie o to ze od srodka jest taka blaszka i trzeba ja odnitowac bo pod nia wbija sie piasek i z czasem on wypada, dlatego pan Ci odmowil piaskowania, i uklon dla niego ze wie o takim czyms i ostrzegł

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Masz rację ale np u mnie koło domu jest firma która zajmuje się piaskowaniem małych elementów i rozmawiałem z nimi jak z tym jest. Temat jest bez problemu do ogarnięcia mianowicie biorą większy element blachy przewiercaja 6 otworów tak jak jest w pokrywie, skręcają ją z blacha natomiast nypel jest zabezpieczony przed piaskowaniem. Usługa jest droga z racji tej blachy.... I napewno bym tak zrobił ale ze była zima miałem czas sam to ogarnolem potem tylko zaniosłem do malowania.