Pokaż wyniki od 1 do 15 z 440

Wątek: oOkillerjezOo i jego TeTi w końcu :)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    A moglbys zrobic dobrej jakosci "matowe" foto w dobrym swietle bo tego efektu co elmacho widzi to ja nie zauwazylem niestety

    ps: "matowe"czyli nie bite lampa blyskowa bezposrednio w produkt tworzac bialy przepal.. foty ktore wstawiles na fotosiku niestety niczgo nie oddaja bo sa zle wykonane, ale jezeli wylaczysz lampe w aparacie ktora bijesz nie dosc ze z gory to jeszcze z bliska i dasz odpowiednio duzo swiatla z boku (nawet latarka czy biurkowa lampka z daleka) to mysle ze sam zobaczysz ze jakosc i detal sie zmieni, nie skupiaj gwaltownie swiatla w jednym miejscu poprostu..

    Sorry ze troche stekam ale mysle ze na jakosci Ci zalezy i chcesz dokladnie pokazac jak sprawy sie maja po naprawie, a mi tym bardziej heh

    tak czy inaczej nie potrzebuje tego typu napraw JESZCZE, ALE przy moich przebiegach (ok 50tys km rocznie, na szczescie trzaskam drzwiami tylko cztery razy na 100km robionych dziennie czyli co 50 km) to jest to kwestia czasu (zwlaszcza ze 8N nowe juz nie bylo w momencie gdy w nie wsiadalem.. szkooooda ) wiec fajnie jest wiedziedc co z czym sie je i jak tetetke ratowac w razie 'niemca'.. znajac siebie pewnie uderzylbym w ori w lux stanie (ale o to nawet w wersji czarnej tez bedzie za chwile ciezko) a jesli sprawa sie rozbija o >truskawke< to juz wogole

    .. bardzo dobrze ze dzialasz sam.. oprocz farby sprawdz tez stan stebnowki bo scieg wewnetrzny laczacy skory juz puscil zupelnie (jest przerwany od wsiadania/wysiadania) ale nadal jego glowna czesc jest na zewnatrz.. u Ciebie wciaz stercza 'petelki' wzdloz laczenia skor.. Nie zmarnuj tego bo wydaje mi sie ze masz wszystko naprawde jeszcze na dloni. Szylem juz recznie detale tego typu od podstaw krytym sciegiem w volvo akurat i wiem ze jest to bardzo pracochlonnym zajeciem jesli chce sie to zrobic estetytycznie zwlaszcza jesli robi sie to od zera i na uzbrojonym fotelu......... MORDEGA!! u Ciebie to bedzie naprawde spoko robota jesli zajmiesz sie tym teraz, kazde jedno 'siadniecie' w fotelu sprawi ze petelki sie beda chowac i naprawa zrobi sie ciezka az wreszcie niemozliwa bez rozbiorki stolka ktory sie rozejdzie na tym laczeniu i pokaze sie zolta gabka.. fuj takze nie czekaj. Przed robota kup specjalna nic do skory w kolorze i polokragla igle do szycia skory -- grosze.. z pomoca yt poradzisz sobie spokojnie, poki co z mojej strony duze gratki !

    ogolnie bardzo podoba mi sie Twoje podejscie do auTTka ale o tym juz rozmawialismy


    pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 24-02-2020 o 07:28

Podobne wątki

  1. Biała TeTi kuta na cztery łapy :P
    Przez Emilio w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 12-07-2016, 11:43
  2. MK1 [8N] No to w końcu witam Wszystkich
    Przez Kanapa w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-06-2016, 19:07
  3. Moja TT 1.8 - w koncu udalo sie znalezc ;)
    Przez numberOne w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-05-2014, 20:29
  4. w koncu logi :)))
    Przez michu w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-09-2011, 21:29
  5. Nowy filtr w koncu zamontowany
    Przez Arttur w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 13-01-2008, 06:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •