Ja ze swoim licznikiem tez walczyłem dlugo. Nowy fis , nowe silniczki krokowe , nowy procesor poprawa zimnych lutów i wymiana wszystkiego aby banglal. Jerry macal je kilka razy. Potem Animex ogarnal wgrywajac nowe softy bla bla i generalnie juz wszystko dzialalo. Po x czasie annubis dokonał ostatecznych szlifów typu zmiana obudowy urwane ucho i jeszcze przeglal wszystko bo marudziłem ze te auto bede trzymal latami i wszystko musi dzialac w 100%. Duzo gotówki wlozylem w nie , czasu i nerwów. Udalo sie uzyskać taki efekt ale teraz najlepsze.......
Po swapie na r32 ktore jest uturbione moje cudowne zegary ktore tak dlugo piescilem mogłem odlozyx na pólkę.
Niestety nie sa za dobrze kompatybine z ecu r32 i jego wiązką. Dlatego w aucie na 99% zostają zegary z angola które dzialaja poprawnie i na nowo trzeba zmienic fis i tarczki ale juz to wszystko jest a stare zegary ktore tak dlugo byly doprowqdzane aby dzialaly moge sprzedac. Chwilowo sa u annubisa aby wyczyscil mi szkielko dlategp jak cos to On moze napisac ich numer.
Jak ktos zainteresowany to oddam je za free a jedynie policze ile kasy wlozylem w czesci do nich