Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
No tak, ale też napisałeś że to daje do myślenia, dlatego odpisałem z doświadczenia.
pozdro

Tu bardziej chodziło mi o cały ten marketing i nakręcanie koniunktury przez zainteresowanych...

Zwróć uwagę, że w większości przypadków, w testach opon wszystko jedno jakich, różnice między nimi są w codziennej eksploatacji zupełnie nieistotne! Np. prędkości w jeździe po okręgu na mokrym, niby ważna sprawa i na wykresach różnice są wielkie a jak spojrzymy na podawane wartości to okazuje się, że jedna ma prędkość przy której odlatuje 54,8 km/h a inna 52,3... Co w praktyce nie robi żadnej różnicy bo nawet na liczniku ciężko taki niuans złapać...

Są oczywiście parametry ważne takie jak hamowanie lecz to wszystko są ekstremalne próby, które w codziennym życiu raczej się nie zdarzają. W moim odczuciu ważne natomiast są takie parametry jak np. prowadzenie czy głośność bo "z nich" korzystam cały czas.

A najlepsze jest to, że czytając opinie użytkowników wszelkich opon zawsze (prawie zawsze) te co mają aktualnie są lesze od tych co mieli poprzednio)) I to nawet gdy np. na pierwszy montaż mieli drogie Michelin a teraz kupili sobie budżetowe Barum...))!

Stąd moja rozkminka, chęć wysłuchania Waszych opinii i przekonania się na własnej skórze jak to naprawdę jest!