Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
Z calym szacunkiem ale nie rozumiem pytania z Twojej strony.. czy Pawel zastrzegal, ze auto bedzie odnawiane na tylko i wylacznie nowych czesciach? Zreszta gdyby nawet uzyl uzywanych zapasow to watpie zeby owe zapasy spadly tam z nieba? Wiadomo, ze za nie rowniez zaplacil przy okazji kupna aut na czesci, nie wydaje mi sie zeby tez pchal elementy uszkodzone bo to przeciez jak strzelic sobie w stope, wczesniej czy pozniej wyjdzie i trzeba robic powtorke z rozrywki. Nie wydaje mi sie zeby ten projekt byl akcja charytatywna, normalne ze Pawel robi to dla pieniedzy, fajnie ze przy okazji kolejna sztuka 8n zyskala drugie zycie a nie gnije gdzies pod plotem. Skoro Panowie sie dogadali to chyba wszystko ok?? Osobiscie wole uzywany element w dobrym stanie niz chinski zamiennik.

Ogolnie kibicuje projektowi, kto SAM grzebal przy aucie ciut wiecej niz tylko przy wymianie klockow czy boczka w drzwiach wie ile pracy i wiedzy potrzeba oraz ze komplikatory sie zdarzaja nawet wtedy gdy sie bardzo uwaza. Jesli zdaje sie z tego sprawe tym mniej ma sie ochote na docinki, a bardziej docenia czyjas prace, pokaleczone rece i zarwane noce. Kasa wszystkiego nie jest w stanie zwrocic w 100% wiec dobrze zeby chociaz sie zgadzala.

Nie wiem o co Ci chodzi, zapytałem pod kątem ciekawości. Wiemy, że Paweł ma bardzo dużo używanych, DOBRYCH części i zastanawia mnie czy to co wymieniał w APX-ie to są rzeczy, które miał na stanie czy musiał szukać i dużo kupować dodatkowych części. Trochę więcej luzu i dystansu oraz pozytywnego nastawienia. Nie było to złośliwe pytanie.