Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
Nie no, wyraźnie napisał czego szuka (jak dla mnie) auto nie może być w ogóle do poprawek lakierniczych, żadnych ognisk rdzy, szpachli/zaprawek a od spodu również w ładnym stanie (czyli Ori konserwacja nie uszkodzona, bo jak wiadomo Ori konserwacja w TT jest serio bardzo trwała) bez nalotu/łuszczącej się farby (czyli pewnie jeżdżąca Tt głównie w lato i chowana na zimę). Mechanicznie nieistotna, może nawet mieć problemy klasyczne dla Tt 225 q czyli silniczki w zegarach, wyswietlacz, silniczek od szyby kierowcy, pęknięty kolektor wraz z turbo, nieszczelnosci , cieknący spod pokrywy zaworów itd...i inne. Ja to tak zrozumialem ... bo wtedy wydaje mi się spokojnie realne po może pół roku lub dwóch latach kupienie TT 8n 225q w bardzo ładnym stanie blacharskim do nawet mniej niz 20.000 (to tylko oczywiście moje prywatne zdanie i chciałbym się mylic i znaleźć kogoś kto ma auto w stanie "idealnym" gdzie wcześniej włożył w auto około 15000-20000zl kupując tylko nowe części do napraw a nie używki i potem robi prezent komuś i sprzedaje je za jakieś 13.000zl czy nawet mniej, nie mam zamiaru nikogo obrazić w tym poście, po prostu chciał bym kogoś takiego spotkać bo kupiłbym od niego takie auto w tych pieniądzach bez zastanowienia)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Napisał że szuka zdrowej budy, to 20 letnie auta wiec logiczne że może być malowane coś.
Po prostu właściciel nie chciałby na start oddawać auta do blacharza bo próg czy nadkole jest zardzewiałe