Strona 730 z 761 PierwszyPierwszy ... 230630680720728729730731732740 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,936 do 10,950 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #10936
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez Pacht Zobacz posta
    Cześć, kupiłem moje Audi za niższą cenę i zainwestowałem do tej pory około 7000 PLN. Teraz jest dobrze, ale nie zrobiłbym tego ponownie.
    Moim zdaniem dobre, nie sprawiające nadmiernych kłopotów 225Q będzie kosztować minimum 20k. Jeśli kupi się za 13-15k to raczej dlatego, że sprzedający nie miał albo nie chciał wydać tych 7k na doprowadzenie auta do ładu i zdecydował się przekazać je nowemu właścicielowi, który będzie musiał te umowne 7k wyłożyć. Nie mówię oczywiście o totalnych okazjach, kiedy ktoś sprzedaje zadbane TT za bezcen bo pilnie potrzebuje $$$. Zdarzają się, ale rzadziej niż myślą wszyscy polujący na TT225Q w cenie kilkunastu tysięcy.

    Dla jasności - projekt Pawła, którego będę beneficjentem to jeszcze inna półka cenowa niż to o czym piszę wyżej

  2. #10937
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147

  3. #10938

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    wielkopolska
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    0000
    Posty
    25
    Co sądzicie o tej? Dzisiaj rzucila mi sie w oczy
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6BHQhV.html

  4. #10939
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147
    "Ogromna prośba ze strony naszej firmy prosimy o nie zadawanie pytań typu panie ile cofnięte , ten przebieg taki dziwny jeżeli masz wątpliwości do przebiegu nie dzwoń !!!!!!!!" hehe coś tutaj śmierdzi Jeżeli wszystko było robione na "serwisie audi" niech poda nr VIN to powiedzą w ASO jaki przebieg i co było robione.

  5. #10940
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

    Kupujemy Audi TT MK1

    Nic Ci w audi po Vinie nie powiedzą jeśli nie jesteś właścicielem, chyba ze znasz kogoś tam, albo przyjdziesz z właścicielem i on poprosi o informacje.

    Cytat Zamieszczone przez Gunit Zobacz posta
    "Ogromna prośba ze strony naszej firmy prosimy o nie zadawanie pytań typu panie ile cofnięte , ten przebieg taki dziwny jeżeli masz wątpliwości do przebiegu nie dzwoń !!!!!!!!" hehe coś tutaj śmierdzi Jeżeli wszystko było robione na "serwisie audi" niech poda nr VIN to powiedzą w ASO jaki przebieg i co było robione.



    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  6. #10941

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    187
    Cytat Zamieszczone przez Gunit Zobacz posta
    Zdjęcia podrabiane w programie nawet bym się nie fatygował. W ogóle kupując auto nie kupiłbym nigdy od handlarza.

  7. #10942
    Awatar jacq
    Dołączył
    Sep 2017
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    43
    Cytat Zamieszczone przez Podkopnik Zobacz posta
    Zdjęcia podrabiane w programie nawet bym się nie fatygował. W ogóle kupując auto nie kupiłbym nigdy od handlarza.
    nie masz bladego pojęcia o fotografii, a jedyne zdjęcia które dotąd widziałeś to robione komórką? Wystarczy auto wypolerować i zrobić zdjęcia lustrzanką z porządnym obiektywem z filtrem polaryzacyjnym i masz takie zdjęcia i tak jest w tym przypadku
    Lepsze są zdjęcia jak ktoś zrobi kartoflem czy kalkulatorem na których nic nie widać i połowę rzeczy trzeba się domyślać?
    Jestem zdruzgotany wypowiedziami niektórych forumowych "ekspertów" i ich wyrokami. Tak jakby utknęli na etapie sprzed 10 laty jak triumfy święciło forum bezwypadkowe, a fejsbuka jeszcze nie było

  8. #10943

    Dołączył
    Nov 2018
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    187
    To była przenośnia. Mam świadomość czym i jak zdjęcia były robione co tylko potwierdza koloryzację. Sam używam filtra polaryzacyjnego w portretówce i wiem jak może upiększyć lakier auta.
    Sory do magazynu można sobie robić bokeh ale nie do ogłoszenia. Potem ktoś przyjeżdża oglądać auto i jest kupa. Typowy zabieg handlarski .

    Nie popadaj w skrajność. W ogłoszeniu powinny być realne poprawne zdjęcia ani z kalkulatora ani z kalendarza pirelli.
    Dzięki za szybką nietrafną analizę mojego profilu psychologicznego :]

  9. #10944
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147
    Cytat Zamieszczone przez miki77 Zobacz posta
    Nic Ci w audi po Vinie nie powiedzą jeśli nie jesteś właścicielem, chyba ze znasz kogoś tam, albo przyjdziesz z właścicielem i on poprosi o informacje.






    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    Zgadzam się w 100% z Tobą

  10. #10945
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez Podkopnik Zobacz posta
    Nie popadaj w skrajność. W ogłoszeniu powinny być realne poprawne zdjęcia ani z kalkulatora ani z kalendarza pirelli.
    Szczerze, to właśnie to jest lekka skrajność. Na innym forum samochodowym kiedyś odsądzono od czci i wiary usera, który śmiał umyć samochód przed zrobieniem zdjęć do ogłoszenia i - tu już prawie spalono go na stosie - popełnił grzech detailingu i wyczyszczenia plastików pod maską. Ludzie chcą samochody sprzedać - więc korzystają z odwiecznego prawa "reklama dźwignią handlu" i pokazują swoje/sprzedawane przez siebie auto z jak najlepszej strony. Sorry, jak ktoś loguje się na portalu randkowym to pokazuje wypracowany biceps czy obwisły brzuch? Rolą kupującego jest dopytać, poprosić o dodatkowe zdjęcia, dokumenty, zlecić audyt fachowcowi itp, itd. Oczywiście czymś innym jest kręcenie licznika czy maskowanie rys w photoshopie. Ale nie oczekujcie, że wszyscy zaproponują nudne zdjęcia pozwalające "na oko" porównywać szpary + kolekcję zdjęć dokumentujących każde możliwe niedomaganie auta. Zwłaszcza w przypadku aut, które mają pobudzić wyobraźnię, uruchomić ośrodek marzeń w głowie i wprowadzić kupującego w stan wrzenia, przy którym będzie gotów zaakceptować niedociągnięcia auta byle tylko za wszelką cenę wrócić nim do domu. Pamiętajmy, że tak sprzedaje się nowe samochody. Dlaczego inaczej miałoby się sprzedawać używane? Ot, moje $0.02

    I luzik, bo napędzicie jakąś gównoburzę

  11. #10946
    Awatar grafitxt
    Dołączył
    Jan 2017
    Płeć
    Skąd
    okolice Żywca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LZ6W
    Posty
    53
    Cytat Zamieszczone przez Gunit Zobacz posta
    "Ogromna prośba ze strony naszej firmy prosimy o nie zadawanie pytań typu panie ile cofnięte , ten przebieg taki dziwny jeżeli masz wątpliwości do przebiegu nie dzwoń !!!!!!!!" hehe coś tutaj śmierdzi Jeżeli wszystko było robione na "serwisie audi" niech poda nr VIN to powiedzą w ASO jaki przebieg i co było robione.
    Wystarczy zapytać czy przebieg wpiszą na fakturze.

  12. #10947
    Awatar Gunit
    Dołączył
    Apr 2018
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    perłowy
    Posty
    147
    Przebieg, przebiegiem ale warto wiedzieć co było robione w ASO jakby ktoś oglądał ten egzemplarz to dajcie znać https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#4bd10c2167

  13. #10948

    Dołączył
    Feb 2019
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Zielony
    Posty
    4

    Zakup TT cabrio 8n

    Cześć
    Szukam dobrego cabrio 224 quattro.
    Czy może ktoś z Was sprzedaje coś ciekawego?
    Narazie mam kilka typów z ogłoszeń.
    Oto jedno z nich.
    Może ktoś zna to auto?

    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-ro...5-IDymx3L.html

    Nie zakładaj nowych tematów, skoro już są takie. Temat przeniesiony we właściwe miejsce i tu proszę wklejaj kolejne linki do ogłoszeń.
    Pozdrawiam
    _kris
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 22-02-2019 o 17:53 Powód: Mod

  14. #10949

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    16
    Cześć czy był ktoś oglądać to cudo ?

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6A25Jd.html
    Sprzedawca podał mi VIN: TRUZZZ8N42102688

    Mam ponad 250 km i zastanawiam się czy jechać ?

    Generalnie szukam cabrio 225 km może ktoś może coś polecić lub zna kogoś kto chce sprzedać.

  15. #10950
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Ja się tym interesowałem ale kolor mi nie pasował, no i przebieg/modyfikacje. Długo bardzo stoi na rynku....

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •