Cytat Zamieszczone przez Mari
BarTTek, no nie zgodze sie. Jeszcze 2 - 3 lata temu tego nie bylo. Teraz sie o wiele czesciej widzi TT z wiejskimi dodatkami, nawet na naszym forum mozna bylo spotkac sie z pochlebnymi opiniami na temat takiego ospojlerowanie. Uwazam, ze tego typu modyfikacje sa zarezerwowane dla wiesniakow, ktorzy ze swoich aut chca zrobic kosmiczne mega full wypas sportowe bolidy. Czemu wlasciciele np. DB9 nie robia "wiejskiego tuningu"? To okreslenie odnosi sie w zasadzie jedynie to tanich aut i przykto mi sie robi jak widze TT wygladajace jak pojazd kosmiczny. Ostatnio widzialem takie na Towarowej. Az ma sie ochote zapytac takiego wlasciciela: "DLACZEGO!?". Kazdy jednak ma swoj gust i ma prawo robic z autem co chce.
Mnie troche ta TT L-ka gryzie. Ale tuning TT to fakt troche wiesniakow robota, ale jak jest to profesionlny tuning to az milo zawiesic oko. Na najwiekszych impreza tuningowych wiesniakow nie ma a cena pakowana w tuning kilkanaście razy przewyższa cene samochodu.

To jest strona goscia z mojego miasta ktory wygral kilka Wielkich imprez tuningowych.
Zobaczcie na historie tego samochodu..

http://www.toyotamr2.pl