Cytat Zamieszczone przez Kanapa Zobacz posta
Dzięki wiem wiem o tym że ten filtr to mógłby być inny a najlepiej w opcji "suchej" bo na teraz to on szkodzi przepływce bardziej... ale był dodany w wersji jak wyjechał z Kempten no i nawet to w papierach jest wpisane i jakiś tam certyfikat (najwyżej jak będzie problem to przepływkę wymienię jak już będzie miała słabo). Ta puszka z karbonu dobrze wiem że jest restrykcyjna również no ale ja tam więcej modzić i tak nie mam za bardzo zamiaru, chciałem odzyskać na początek moc 265km bo przez lata program narobił bajzlu i jak to powiedział tuner "...się rozjechał...". Na ten moment, jak widziałeś pewnie, wszystko jest zrobione na tip top z silnikiem/układem paliwowym/układem wydechowym/turbo/układ hamulcowy itd itp. Teraz w tym roku całe zawieszenie/rozrząd i może jak pójdzie dobrze to w końcu coś zrobię z zderzakiem/klapką paliwa i spojlerem ale to jak wiadomo pochłonie spoko złotówek bo ja jak mam opcję to jednak kupuje nowe rzeczy i nie szczędzę kasy na tym aucie . Jego zadanie to "Nie zawiedź mnie na starość!"
Co do prac wykonanych przy samochodzie to moglbys napisac tutorial jak dbac o TTke Wielkie propsy za podejscie i wiem ze posiadanie takiej perelki tez laczy sie z dodatkowymi kosztami bo wiekszosc czesci do wersji specjalnych to albo nie idzie nigdzie dostac albo licza jak za zboze . A ze Ty zauwazylem polsrodkow nie uznajesz, zreszta jak i ja albo robic pozadnie albo wcale to tez nie jest tania zabawa. Co do filtra nie wiedzialem ze byl oem montowany w tej wersji wiec zapomnij ze cos pisalem w tym temacie haha. Z przyjemnoscia bede sledzil dalsze postepy bo wersja to bialy kruk jesli chodzi o 8n i nie jeden oddalby za nia nerke a ja nawet pluco dorzuce jak cos . Tak trzymaj i oby Ci sluzyla dluugie lata

Sent from my BLA-L09 using Tapatalk