Cytat Zamieszczone przez schabek17 Zobacz posta
Maly offtop :
Mało kto chce uczciwie sprzedać. Chyba że za uczciwe pieniądze. Ostatnio szukaliśmy Alfy Giulietty. Byla jedna w bardzo fajnej cenie, klepnieta lekko z tyłu- nawet nie była robiona. Polka nia jeździła od roku. Byla z Niemiec. Poszperalem trochę i doznalem szoku. Samochód byl franzucem - 3 kolizje , w tym 1 szkoda całkowita. Nastepnie był Włochem - kolejne kolizje i szkoda calkowita. Niemcy podobna sytuacja. Pokazalem papiery właścicielce to dopiero wtedy odpuscila sobie historyjki i powiedziała ze wszystko wyszlo zaraz po jej zakupie i od roku próbuję sprzedać. Klamstwa do samego konca. A zaczelo się od podejrzanej ceny :/ ... Moim zdaniem lepiej dołożyć i spokojnie jeździć. 3.2 v6 daje nie opisana radość z jazdy, jak dbasz to będzie służyć długo. Kombinowana sztuka będzie tylko walić po kieszeni i to grubo. W dodatku ze względu na stosunkowa mala ilość 3.2 v6 malo kto ogarnia silnik lub odpowiednio sobie liczy za serwis. Lepiej ich unikac Jeżeli nie masz papierów na rozrząd to dorzuć to do kosztów zakupu samochodu. To kwestia czasu. Brak dobrej historii serwisu DSG to potencjalnie kolejne spore koszty.
Podpisuję się pod tym rękami i nogami, ciężko znaleźć uczciwego sprzedawcę w ogóle a jeżeli chodzi o auto sportowe tym bardziej, choć wyższa cena nie zawsze gwarantuje udany zakup.

Ja dość długo marzyłem o TT, szukałem i oglądałem sporo egzemplarzy. Plagą są szkody (niestety, często całkowite) tuszowane poprzez stylizacje na polift/wersje S. Swoją drogą moim zdaniem przy zakupie aut sportowych trzeba mieć się na baczności. Różne kolizje można wybaczyć ale kurde szanujmy się i bądźmy uczciwi.


Ciekawym zjawiskiem jest rynek Mustangów - tam wiadomo , że wszystko co z USA było bite - pytanie jak bardzo. Sprzedający niemal zawsze podają Vin, numery aukcji oraz zdjęcia sprzed naprawy (co ciekawe audi / BMW z USA same bezwypadkowe na OtoMoto ).

Ostatecznie kupiłem Infiniti głównie dlatego, że trafił się bardzo dobry egzemplarz, ze znaną historią, jestem mega zadowolony a na forum Audi TT dalej zaglądam z sentymentu

Wysłane z mojego TA-1012 przy użyciu Tapatalka