Cytat Zamieszczone przez Quarter Zobacz posta
Oczywiście masz rację w kwestii wygłuszenia - zdaję sobie sprawę z roli wygłuszenia, tylko obawiam się, że teraz braknie mi na to czasu i środków. Zależy mi, aby auTTko jak najszybciej pojawiło się pod domem, a przed Pawłem jeszcze masa roboty więc nie chcę go dociążać jeszcze wygłuszaniem drzwi (nawet nie wiem czy by się tego podjął). Kupno wzmaka o tyle ma sens, że okablowania już nie trzeba będzie później upychać tylko podłączy się wszystko od razu. Pewnie więc poproszę Pawła żeby to wszystko spiął, a ewentualnie wygłuszenie zrobię za parę miesięcy, jak odsapnę finansowo. Chyba, że można "na szybko" wsadzić jakąś matę w drzwi przy zakładaniu głośników i już będzie lepiej ale coś czuję że to nie takie proste

Gdzie wsadzić wzmaka (bagażnik wolałbym mieć pusty)? Możecie polecić jakiś konkretny model/firmę - na car audio kompletnie się nie znam.

Np. czy takie cudo ma sens? https://allegro.pl/wzmacniacz-alpine...632422228.html

Dzięki za porady!
Jak najbardziej ma, Alpine v12 to swego czasu naprawdę kozacki sprzęt. Także jeśli jest sprawny w 100% to nie ma się nad czym zastanawiać, napewno zrobi robotę.